Webové stránky

Z návštěvníků tvoříme zákazníky

Na kvalitě vaší internetové stránky závisí úspěch vašeho podnikání. Proto je důležité, aby návštěvníka zaujala, nabídla mu to, co hledá, a získala v něm spokojeného klienta. Naprogramovali jsme množství komplexních stránek i single-page webů, které pomáhají svým majitelům růst. Rádi s vámi prokonzultujeme vaše představy a navrhneme webovou stránku, aplikaci či e-shop, které i vám budou získávat zákazníky.

S čím vám pomůžeme?

Umíme se dívat očima vás i vašich klientů

Neodhadujeme, ale měříme

Poskytujeme ucelená data pro vaše rozhodování

S čím vám pomůžeme?

Společně vytvoříme ten nejlepší mix nástrojů pro dosažení vaších cílů

Analýza klíčových slov

Už z názvu vyplývá, že analýza klíčových slov je pro vaše zviditelnění a úspěch skutečně zásadní. Kouzelnými slovy tu nejsou „prosím“ a „děkujeme“, nýbrž slova, která vyhledávají na internetu vaši zákazníci, když chtějí nakupovat. S analýzou klíčových slov máme bohaté zkušenosti a rádi vám pomůžeme identifikovat ta správná klíčová slova pro vaši oblast.

Návrh informační architektury

Při stavbě domu se neobejdete bez pomoci zkušených architektů. Zútulní velký prostor nebo naopak z malého vytvoří příjemné bydlení. Stejně tak to funguje i s weby. Dobře navržená informační architektura zaručí, že web bude efektivně sloužit nejen vám, ale zejména jeho návštěvníkům a zákazníkům. Jaká bude rychlost stránky? Jaké informace bude prezentovat? Kam co umístit? Rádi vám tyto otázky zodpovíme.

Copywriting

Internet je dnes přeplněný různorodým obsahem a množstvím informací. Umožněte svým textům vystoupit z řady všeobecných a nezajímavých sdělení a svěřte jejich tvorbu naším profesionálním copywriterům. Vaše PR články, reklamy, tiskové zprávy, slogany i inzeráty a webové texty dostanou tu správnou šťávu, aby vaši zákazníci četli lehce, s chutí a se zájmem.

Návrh UX / UI

User experience a user interface jsou faktory, které usnadňují návštěvníkům vašeho webu jeho používání. Je důležité, aby se bez potíží proklikali až k platební bráně nebo rezervaci, a to hladce a bezproblémově. Ať už váš web navštíví jakkoli zdatní uživatelé internetu, kvalitní UX a UI jim pomůže jednoduše najít i objednat zboží z vašeho e-shopu.

Webdesign a webová grafika

Na internetu najdete stránky různých vizuálních kvalit, lepší i horší. A potom jsou tu ty, jejichž grafika zaujme na první pohled, jejich design se vám vryje do paměti a ještě se i lehce používají. Prodáváte zboží přes e-shop, nabízíte prvotřídní služby a nebo se potřebujete zviditelnit? Udělejte na své zákazníky příjemný dojem s designovou a důvěryhodnou stránkou, která bude spolehlivě plnit svůj účel.

Frontend vývoj

Jednoduše řečeno, frontend je to, co uvidíte po otevření webu nebo aplikace. Interakce s prvky, hladké přechody, funkční animace a rychlé načítání stránky – to všechno řeší frontend vývojáři při tvorbě vašich webových stránek. Ať je design webu jakkoliv složitý, naši vývojáři vám vybudují rychlou a moderní stránku, která vypadá skvěle na všech zařízeních.

Backend vývoj

Webové aplikace a stránky s dynamickým obsahem se tradičně skládají ze dvou částí – backend a frontend. Backend je část, která v sobě nese všechna potřebná data, umožňuje upravovat strukturu webové stránky, vytvářet jednotlivé aministrátory nebo vkládat zboží do vašeho e-shopu. Vytvoříme vám backend, který bude schopný růst spolu s vaším businessem.

SEO

S vývojem webů je úzce spojená zkratka SEO. SEO, aneb search engine optimization, slouží k tomu, aby byla vaše webová stránka vyhledatelná například na Googlu na co nejvyšších pozicích. Správné nastavení SEO Vás zviditelní, zvýší návštěvnost a přesměruje k vám zákazníky, kteří mají zájem o vaše produkty a služby. A to je přece hlavní úlohou dobrého webu. Na optimalizaci pro vyhledávače myslíme už v průběhu vývoje stránky.

Webová analytika

Každá webová stránka, aplikace nebo jiné webové řešení je výborný zdroj údajů a informací. O vašich návštěvnících, proč nakoupili nebo nenakoupili, stejně jako i o tom, co byste měli na svém webu změnit, aby byl výkonnější. Nechte si svoje webové stránky profesionálně zanalyzovat a porozumějte tomu, jak vám přinášejí hodnotu. Každou webovou analýzu prakticky zpracujeme a vysvětlíme.

Nejste si jistí kvalitou a výkonností vašeho webu?

Nechte si zpracovat nezávislou analýzu zdarma.

CHCI ANALÝZU ZDARMA

Podívejte se na naše projekty

02
# Digital strategy # UX/UI # Web development # Online marketing
NEO by Expobank

První bankovní platforma v ČR!

Zobrazit WWW Další projekty
03
# Digitální strategie # UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Kontio

Nezaměnitelné zdravé a luxusní bydlení

Zobrazit WWW Další projekty
04
# Online marketing
Jablotron

Creating comfort

Zobrazit WWW Další projekty
05
# online marketing
Green Swan

Online kampaně

Další projekty
06
# Digitální strategie # UX/UI # Webdesign # Online marketing
Wozee

Lepší cesta k novému autu

Zobrazit WWW Další projekty
07
# UI # webdevelopment
Business Institut

Vaše cesta k úspěchu!

Zobrazit WWW Další projekty
08
# analytika # poradenství
Sufio

Automatic invoices for online stores

Zobrazit WWW Další projekty
09
# UX/UI # Webdesign # Web development
CIOP

Centrum pro onkologicke pacienty

Další projekty
10
# UX/UI # online marketing # webdevelopment
Parket Atelier

Zobrazit WWW Další projekty
11
# Digitální strategie # Online marketing
GAMO

Špičkové IT řešení

Zobrazit WWW Další projekty
12
# UX/UI # Webdesign # Korporátní identita # Web development # Online marketing
CE.Energy

Energie pro váš byznys

Zobrazit WWW Další projekty
14
# UX/UI # Webdesign # Web development
T-SOFT Eternity

Synergií k vyšší kvalitě života

Připravujeme Další projekty
15
# UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Alto systems

Lídr na truhu s manipulační technikou

Zobrazit WWW Další projekty
16
# UX/UI # Webdesign # Web development
Comfy Prague Transfers

Your 5 star private transfers

Další projekty
17
# UX/UI # Webdesign # Web development
Delor

Five Star Tailoring

Zobrazit WWW Další projekty