Konzultace

Rádi vám poradíme, jak může i vaše podnikání prosperovat díky online prostředí

S čím vám pomůžeme?

Je pro vás online svět velká neznámá a nebo se v něm hůře orientujete? Soustřeďte se na svůj business a online problematiku svěřte nám. Díky dlouhodobým konzultantským zkušenostem vám dokážeme poradit s dokumentací pro veřejné zakázky, navrhnout vhodný reportingový systém, zauditovat minulé online kampaně či vás vyškolit v oblasti PPC reklamy. Všechno vám navíc srozumitelně a prakticky vysvětlíme.

S čím vám pomůžeme?

Společně vytvoříme ten nejlepší mix nástrojů pro dosažení vaších cílů

Zadávací dokumentace

Ať už řešíte projekt v soukromém nebo veřejném sektoru, příprava zadávacích podkladů dokáže potrápit. Připravovali jsme už množství dokumentací, proto víme, že klíčovou fází je seznámení se s konkrétními požadavky na projekt. Následuje rozpracování a prodiskutování zadání spolu s vytvořením konečné dokumentace, což probíhá za neustálé konzultace se zadavatelem. Pokud potřebujete navíc zpracovat či personálně zabezpečit průběh výběrového řízení, neváhejte nás oslovit.

Veřejné zakázky v IT

Ovládáme zákon o veřejných zakázkách (veřejném obstarávaní) a ve výběrových řízeních jsme stáli na straně dodavatele i zadavatele. Proto dokážeme spolehlivě pomoci také vám. Ať už při vyhlašování výběrového řízení anebo při přípravě zadávacích podkladů, čili s definicí zadání a návrhem hodnotících kritérií. Protože spolupracujeme s advokátní kanceláří specializovanou na na právo v oblasti veřejné správy, o správnost veřejných zakázek se nemusíte bát.

Školení PPC

Připravujete si online marketing sami? Víme, jak těžké je držet krok s digitálními trendy a zároveň spravovat kampaně. My online marketingem žijeme a díky tomu jsme viděli stovky reklamních účtů a kampaní. O své vědomosti se rádi podělíme i s Vámi a připravíme vám školení na míru.

Audit online kampaní

Víte, kam odcházejí vaše peníze investované do online reklamy? Jaká je vaše digitální stopa a jaké je aktuální zacílení kampaní? Pokud váháte nad odpovědí, někde se stala chyba. Pro úspěšné dosažení cílů pomocí online reklamy musíte přesně vědět, co s jakým efektem a za kolik váš online marketing vyprodukoval. V rámci auditu vám připravíme seznam opatření, jak kampaně vylepšit.

Feasibility studies

Je pochopitelné, že před investováním do aktivit online marketingu chcete vědět, jakou budou mít návratnost. Ideální je zjistit potenciální pozitivní a negativní dopady projektu před tím, než do něj investujete množství času a peněz. To dokážete díky feasibility studies, které pro vás vypracujeme. Budete se tak schopni lépe rozhodnout, kterou cestu si zvolit a s jakými benefity či problémy počítat.

Návrh struktury kampaní

Za úspěšnou kampaní stojí kromě promyšlené strategie i správně implementovaná kampaň v reklamních systémech, relevantní vyhledávací odkazy, struktura sladěná s přehledným reportingem, či strategicky navržený rozpočet. Slabých míst, ve kterých je možné selhat, je poměrně hodně. Proto nenechte nich náhodě a svěřte návrh struktury svých online kampaní do našich rukou. Při konzultacích s námi zjistíte, jak navrhnout strukturu kampaně tak, aby uspěla.

Návrh webové analytiky

Analyzujete svůj web tím, že sledujete statistiky návštěvnosti? To je celkem dobrý začátek, ale na dosažení vašich cílů to stačit nebude. Úspěch se skrývá v pochopení chování zákazníků na vašem webu. Proč nedokončili nákup? Co je odradilo od odeslání kontaktního formuláře? Proč vám nedali e-mail? I to může být součástí webové analytiky, kterou pro vás navrhneme a pomůžeme zrealizovat.

Návrh reportingového systému

Máte plné zuby exportování tabulek do Excelu z každého reklamního systému? My ano, a proto ve vyhodnocování výsledků používáme přehledné a interaktivní dashboardy, které vám poskytnou obrázek o digitálním marketingu na jednom místě. Zapomeňte na ruční spojování tabulek a reporting plně zautomatizujte.